КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень громадського здоров’я      В рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я проведено заходи, в яких висвітлені питання громадського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я. Здорове суспільство – незмінний пріоритет. Безумовно, здоров'я нації багато в чому залежить від особливостей харчування, кліматичних умов, екологічної безпеки та ряду інших об'єктивних факторів, які є визначальними для здоров'я людини. Але в той же час все більший вплив на якість та тривалість життя людини має система громадського здоров'я країни.


      В закладі проведено наступні заходи: створено мультимедійні презентації «Раціональне харчування – запорука здоров`я» та «Природні чинники нашого здоров`я», реалізовано довготривалий проект «Здорова родина – здорова дитина» (учасники: педагоги, діти та їхні батьки), конкурс родинних стіннівок «Здорова родина – здорова дитина», нестандартні уроки, позакласні заходи, вікторини, диспути, які заохочували всіх учасників освітнього процесу вести здоровий спосіб життя, розуміти користь вакцинації для зменшення ризиків розвитку інфекційних хвороб, профілактики захворювань та шкідливих для особистого здоров’я звичок.


     Лекцію-презентацію «Що має знати кожен про ВІЛ/СНІД?» прочитала для педагогів закладу кандидат педагогічних наук Мінакова Ірина Валентинівна.
     Учні перших класів провели пізнавальну гру «Здорові зуби - запорука здоров’я». Склали правила догляду за порожниною рота, самостійно виготовили та пограли в ігри «Що полюбляє здоровий зубчик?», «Чому зуб захворів – бо чого багато їв?», дізналися багато цікавих фактів з життя тварин на цю тему, згадали прислів’я та приказки про здоров’я.
     Учні других класів провели виховний захід «Хочу і можу бути здоровим», під час якого опинились в Школі Здоров’ячків, познайомились з Паном Силачем, вивчили поради Лікаря Красива Постава, Лікаря Води, провели естафету «Хто спортом займається, той сили і здоров’я набирається», інсценівку «Любіть спорт».
     В 3 класі на виховній годині «Твоє здоров’я в твоїх руках» учні обговорили життєві ситуації щодо правил здорового способу життя, пограли в гру «Корисно-шкідливо», провели бліцтурнір « Корисна звичка».
     Учні 4 – А класу зіграли у гру «Чорний ящик», «Я здоров’я збережу – сам собі допоможу». Брали інтерв’ю у своїх однолітків і медичних працівників – «Як зберегти своє здоров’я?»
     Провели гру «Корисно – шкідливо», під час якої згадали користь вітамінів, що містяться в овочах та фруктах.
     Учні не забули, що довголіття і здоров’я – це діло рук людини! А здорова людина та, яка щаслива! Хлопці подарували своїм однокласницям посмішку та гарний настрій.
     Учні 4 –Б класу провели конкурс «Корисна звичка», під час якого склали поради для однолітків, які допомагають зміцнювати і зберігати здоров’я.

Учні нагадали, що кращий друг – це книга і читати – це корисно!
     Пограли в гру «Зберіть врожай», під час якої повторили корисні властивості ягід та правила збирання грибів.
     Довідкове бюро «Вітамінки» нагадали дітям, що здоров’я – це скарб, який треба берегти.
     Учні 5-11 класів визначили П'ять складових громадського здоров'я: ведення здорового способу життя, профілактика захворювань, співпраця громадян, держави та неурядових організацій, доступна та якісна медицина, контроль, моніторинг та оцінка медичних послуг.
     

19.04.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-