КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Гра-квест «Що ми знаємо про Тараса Шевченка?»      14 березня відбулася гра-квест присвячена Дню народження видатного українського поета під назвою «Що ми знаємо про Тараса Шевченка?» серед учнів 5-11 класів. Метою гри було закріплення знань учнів про життя і творчість Т.Г. Шевченка, формування у дітей уміння працювати в команді, бажання читати твори письменника, збагачення словникового запасу.


      Гра розпочалася у Актовій залі, діти поділились на чотири команди: 5-6 класи (Соколята), 7-8 класи (Гайдамаки), 9 клас(Козаки) та 10-11 класи (Кобзарі). Кожна команда отримала маршрутний лист. У ході гри команди відвідували зупинки, на які координували вчителі-наставники. Діти виконували різні завдання квесту у якому органічно перепліталися ігрові елементи та біографічні факти з життя та творчості Т.Г. Шевченка.


      Зупинка «Знакова», кабінет психолога (психолог Чекушкіна С.А.) Завдання: командам необхідно розшифрувати прислів`я про Тараса Шевченка.
     Зупинка «Бібліотечна», читальна зала (бібліотекар Писанець С.А.) Завдання: вставити пропущенні слова у відомі вірші письменника.
     Зупинка «Пошукова», кабінет української мови та літератури (вчитель Кузнецов С.С.) Завдання: заповнити кросворд, відповідаючи на питання щодо біографії Тараса Григоровича Шевченка.
     Зупинка «Творча майстерня», кабінет трудового навчання (вчитель Літовченко О.В. ). Завдання: визначити до якого твору Т.Г. Шевченка належить запропонована ілюстрація.
     Зупинка «Біографічна», кабінет української мови та літератури (вчитель Мищатина Н.Й. ). Завдання: команді потрібно обрати правильний варіант відповіді, з тих що запропонував вчитель.
     Зупинка «Теоретична», Актова зала (старший вихователь Денега І.В. ) Завдання: встановити правильні відповіді на запитання.
     Учасники квесту показали себе зацікавленими, активними, допитливими. Виявили високий рівень знань.
За підрахунками балів:
І місце – 5-6 класи (45 балів);
ІІ місце – 10-11 класи (43 бали);
ІІІ місце – 9 клас (39 балів);
ІV місце – 7-8 класи (38 балів).
Діти не тільки перевірили свої знання, а й отримали багато корисної інформації та позитивних вражень, емоцій. Всіх переможців нагороджено призами.


     

20.03.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-