КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Україна єдина     Сьогодні о 4 годині ранку 30 дітей із смт.Тошківка Луганської області виїхали у супроводі представників Національної поліції, командування об`єднаних сил та Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації на відпочинок у мовному таборі «Україна єдина» до м.Бердянська. Поки діти були в дорозі, вихованці Бердянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату готувалися до їх зустрічі та з нетерпінням чекали гостей.
      Подолавши нелегку довгу дорогу у 470 км діти опинилися на березі лагідного Азовського моря, де їх радо зустріли вихованці та колектив нашої школи.
      Діти розташувалися в затишних кімнатах, скуштували смачний обід та отримали солодкий подарунок – «Серце Азова», зроблений з любов`ю дітьми закладу.
      Сьогодні ввечері на гостей чекає знайомство з морем, а назавтра заплановано відвідування дельфінарію «Немо» за підтримки міського голови Володимира Павловича Чепурного. Протягом усього відпочинку діти будуть залучені до різноманітної програми: екскурсії-знайомства з м.Бердянськом, відвідування пам`ятних місць, розважальні програми, майстер-класи, тренінги і, звичайно, оздоровлення на березі моря.


     

11.06.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-