КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Геліантус 2015


8 грудня 2015 року учні 1-11 класів (141) прийняли участь у інтерактивній, інтелектуальній природничій грі «Геліантус». Гра проходила із метою формування у школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології та географії.

Особливістю завдань цієї гри є те, що за змістом та структурою вони наближені до завдань ЗНО з природничих дисциплін, і тому в учнів 11 класу, які взяли участь у цій зимовій грі, вже склалися певні вміння та навики працювати із тестовими завданнями творчого (високого) рівня.

У закладі урочисто привітали переможців шостої природознавчої гри «Геліантус-2015» та вручили нагороди учням та вчителям

Диплом І ступеня
Гарькавська Альона, 1 клас
Паращенко Анастасія, 1 клас
Сагайдак Костянтин, 1 клас
Митєв Ігор, 1 клас
Єрмолін Максим, 1 клас
Сіваш Марк, 1 клас
Каманчі Єлизавета, 1 клас
Хохріе Євгеній, 1 клас
Івасенко Богдан, 1 клас
Моторний Артем, 1 клас
Густодимов Сергій,1 клас
Іванов Данило, 2 клас
Масакова Вікторія, 2 клас
Мамедов Ростислав, 2 клас
Пустова Юлія, 2 клас
Масько Руслан, 3 клас
Павленко Анастасія, 3 клас
Македонська Вікторія, 3 клас
Байгуш Поліна, 3 клас
Каманчи Микола, 3 клас
Трушина Вероніка, 4 клас
Панкрашкіна Анастасія, 4 клас
Федоров Андрій, 4 клас
Єрмолін Єгор, 4 клас
Троценко Денис, 4 клас
Собко Яна, 4 клас
Петровська Аліна, 4 клас
Стародуб Олександра , 4 клас
Іщенко Олександр , 4 клас

Диплом ІІ ступеня
Макаренко Вікторія,1 клас
Пашкін Єгор, 3 клас
Шустов Олександр, 3 клас
Чепенко Михайло, 3 клас
Кеба Данило, 4 клас
Сагайдак Максим,4 клас
Отришко Тетяна, 5 клас
Жечева Леся, 5 клас
Шевченко Артем, 5 клас
Савчук Ярослав, 6 клас
Єрмолін Євген, 9 клас
Ушакова Катерина, 9 клас
Шакула Анжеліка, 9 клас
Медведєв Богдан, 9 клас
Жигаревіч Владислав, 9 клас
Шальков Віктор, 9 клас
Симулик Павло, 9 клас
Жигаревич Ліана, 9 клас
Мигиріна Діана, 9 клас
Носова Ірина, 9 клас
Зубенко Вікторія, 9 клас
Хандамірян Вартан, 9 клас
Уманський Володимир, 9 клас
Бердинська Анастасія, 9 клас

Диплом ІІІ ступеня
Кузькін Артем,1 клас
Масько Аліна,1 клас
Кузькін Андрій,1 клас
Коміссаров Сергій, 1 клас
Павличенко Микита, 1 клас
Шевченко Ілля, 2 клас
Федоров Ілля, 5 клас
Чепурний Микола, 5 клас
Байгуш Костянтин, 5 клас
Єрмоліна Олена, 6 клас
Бажаров Олександр, 6 клас
Дмитрук Андрій, 7 клас
Кольчієнко Сергій, 7 клас
Бурченко Яків, 7 клас
Кучерук Олексій, 10 клас
Чурсін Дмитро, 10 клас

Вчителі, які підготували переможців:
Олійник О.В., вчитель початкових класів
Олійник А.А., вчитель початкових класів
Дудкіна О.В., вчитель початкових класів
Біловицька І.О., вчитель початкових класів
Балабанова М.Б. вчитель початкових класів
Ковальчук О.О., вчитель біології та історії

10.03.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-