КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Всеукраїнський урок доброти


Природу, як серце, як зір, бережіть!
Без неї на світі не можна нам жить!
     4 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день захисту тварин. До цього дня у нашій школі пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» , метою яких є виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.Всесвітній день тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх улюбленців, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї. В рамках дня самоврядування у першому класі проведено заняття «Тварини – наші друзі», в других класах –інтерактивне заняття - Урок добра - «Відносини між людиною і тваринами», в 5-10 класах – Брейн-ринг «Що ми знаємо про котів і собак ?». Діти розповідали про своїх домашніх улюбленців, читали вірші про тварин, малювали тваринок, складали пазли, переглянули відеоролики про друзів своїх менших, а також здійснили віртуальну подорож до різних країн, де встановлено пам’ятники собакам, що протягом багатьох років чекали своїх загиблих господарів.
     У 6-7 класах проведено «Хвостату вікторину», де здобувачі освіти навчилися гуманному ставленню до тварин, ще більше отримали корисної інформації про породи тварин, догляд за ними, правилами дресирування.
     Здобувачі освіти 5 класу в ході пізнавальної бесіди отримали знання про світ тварин, які в них особливості, як до них ставитися.
     У 8-9 класах проведена інтерактивна конференція «Україна – гуманна країна», в результаті якої здобувачі освіти були проінформовані щодо зобов`язань по утриманню тварин в домашніх умовах. Отримали правову інформацію ст.6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».
      Здобувачі освіти 8 класу побували в гостях у Бердянської організації захисту тварин. Вони з задоволенням погралися з собаками та цуценятами. Привезли теплі речі, які знадобляться тваринам під час зимових холодів. Захопилися ідеєю виготовлення в шкільних майстернях будок для безпритульних тварин.
     Диким тваринам також потрібна наша допомога, інакше прийде день, коли ми будемо їх бачити лише на картинках чи в неволі.
     Кожна людина повинна жити в гармонії з живою природою, тобто з тваринами, захищати їх і охороняти.
     Ми повинні виховувати в собі любов і повагу до “братів менших”, вміти розуміти їх без слів і завжди своєчасно прийти на допомогу.


     Знати, любити й охороняти природу – обов’язок кожної людини. Виховуючи в собі любов до тварин, ми тим самим виховуємо в собі любов до ближнього.


      Любов до тварин, спілкування з ними – природна потреба кожної людини.
     

15.10.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-