КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Незвичайна подорож у День міста     За підтримки міського голови Чепурного Володимира Павловича та секретаря Бердянської міської ради Холода Олексія Олексійовича 17 вересня в День міста Бердянська здобувачів освіти нашого закладу запросила в гості Михайленко Тетяна Леонідівна, директор міського комунального підприємства «Дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика» Бердянської міської ради.


     В цьому найкращому куточку нашого міста, діти ніби поринули в минуле нашого краю – опинились у затишному Хуторі з дерев`яними хатами-мазанками, покритими соломою, зі справжньою українською піччю, колодязем, місточками через річку, з кузнею.


     Працівники закладу, які закохані у рідний Бердянськ та свою справу, подарували часточку цієї любові і нашим дітям.


     Нас гостинно зустрічали хлібом-сіллю, вдягнені в українські національні костюми, привітні, щирі мешканці цього Хутора розваг: коваль, знахарка, свічкарка, майстриня розпису та господарочки. Кожен з них запросив нас у гості до своєї майстерні.


     Діти власноруч виготовили аплікації з кольорового піску, свічку-оберіг, познайомилися з побутом та звичаями своїх пращурів, більше дізналися про обереги, ляльки-мотанки. Затамувавши подих, слухали легенду про коваля Вакулу та жорстоку красуню Наталю. Доторкнулися на щастя до солом`яного бичка з цієї легенди. Поласували смачними льодяниками та отримали кожен свою монету щастя, викарбувану ковалем.


     Діти відчули гордість, що ми є нащадками такого талановитого, працелюбного, мудрого, щирого, гостинного українського народу!

Заступник директора з навчальної роботи                                    І.О.Біловицька     

18.09.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-