КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Валерій Чибінєєв став Героєм України


Хвилююча новина увірвалася до нашої шкільної родини. Випускник нашої школи Валерій Чибінєєв став Героєм України. Під час параду на Хрещатику на честь 25-ї річниці Незалежності України Президент держави особисто вручив капітану Чибінєєву державну нагороду.

У свої 28 років Валерій вже очолює роту снайперів 79-ї десантно-штурмової бригади. Після закінчення Одеської академії сухопутних військ він служив у високомобільних десантних військах Збройних Сил України, з перших днів конфлікту на Сході України бере активну участь у військових операціях і вже показав себе мужнім, відважним та самовідданим солдатом, завжди готовим захищати своїх бійців та честь Держави.

Шкільний колектив з материнським теплом та гордістю згадує хлопця протягом шкільних років, адже 10 років Валерій виховувався у стінах нашої школи. Ще дошкільнятком його виховувала Валентина Олексіївна Стеценко. З першого по дев’ятий клас вихователем його класу була Людмила Вікторівна Глушко. А з п’ятого по дев’ятий клас до виховання Валерія додав своїх батьківських порад Віталій Васильович Нижнік. Всі вчителі та вихователі характеризують його як старанного, допитливого учня та скромного, ввічливого хлопця, який запам’ятався всім своєю внутрішньою культурою.

Вже наступного дня після цієї події у школі з’явився куточок пошани нашого героя. Це безперечний приклад справжньої чоловічої мужності для наших вихованців.

01.09.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-