КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Чекаємо Святого Миколая


Для більшості українських родин новорічні свята починаються 19 грудня у день Святого Миколая. Це свято дарує дітлахам відчуття передноворічної атмосфери. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра. В цей день кожна дитина сподівається на диво і з нетерпінням його чекає!

До свята вихованці групи «Вишенька» готувалися заздалегідь. Вдома разом з батьками зробили багато поробок на тематичну виставку.

Разом з вихователями написали листи до Миколая, в яких намалювали свої бажання та мрії і виготовили камін, через який Миколай, за легендою, закидає в будинки подарунки.

А ось справжнє диво малюки отримали від чарівної гри-квесту «Подарунки Миколая»! Діти з великим задоволенням виконували всі завдання квесту, які були запропоновані його помічниками. Кожен знайдений подарунок ще більш додавав чарівної казковості в цей день, і навіть дорослі, які брали участь у цьому квесті, наче повернулись у дитинство і відчули щось надзвичайно чарівне.

Подія, яка допомогла повірити в диво, залишиться приємним спогадом у пам’яті кожного учасника на довгий час! Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії і віра у здійснення мрій були головним подарунком Святого Миколая для всіх!

20.12.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-