КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Незмінною традицією у нашій школі залишається святкування Дня Перемоги над гітлерівським нацизмом     Незмінною традицією у нашій школі залишається святкування Дня Перемоги на гітлерівським нацизмом. Разом зі всією Україною колектив нашої школи вшанував пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підтримуючи солідарність і бойове братерство всіх об’єднаних націй.
      Протягом святкового тижня були проведені заходи з відзначення цієї знаменної події.
      6 травня вихованці відвідали традиційну виставку службових собак, організовану міським клубом службового собаківництва. Приємно зазначити, що цей рік є ювілейним у нашій дружбі з кінологічним клубом. 10 років поспіль на День Перемоги та на день визволення м. Бердянська для вихованців школи влаштовують такі заходи. І знову спілкування з тваринами, ігрова програма та солодкі пригощання залишили багато приємних вражень.


     7 травня разом із учнями гімназії «Сузір’я» та представниками міськвиконкому наші вихованці взяли участь у мітингу на могилі підполковника Іванова О. С., одного з захисників міста Бердянська.


     8 травня на шкільній сцені пройшов святковий концерт «Ніколи знову» під час якого всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.


     Викладачі разом з учнями читали вірші, співали пісні, танцювали.


     А 9 травня учні разом з вихователями та класними керівниками відвідали міські урочистості на Могилі невідомого солдата та біля меморіалу «Вічний вогонь», де зустрілися з ветеранами ІІ Світової війни та учасниками локальних війн.


     А закінчилося свято приємним подарунком. Мешканець нашого міста Іван придбав для всіх вихованців морозиво, щоби свято запам’яталося ще більше. Колектив школи щиро вдячний Іванові та всім небайдужим людям.

11.05.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-