КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Ніколи знову!     «Ніколи знову!» - ці слова стали справжнім гаслом весняного свята, коли весь світ згадує про наслідки Другої світової війни та радо зустрічає переможні травневі дні. Традиційно, колектив нашої школи відзначає День пам’яті та примирення та бере участь у багатьох заходах, присвячених цій події. 8 травня в актовій залі школи знову лунали фронтові пісні, вірші, присвячені нелегкій долі людей, які 74 роки тому здобули перемогу. На шкільній сцені вихованці, викладачі та працівники закладу зробили звіт своєї творчої праці в пам’ять мільйонів загиблих у страшні роки фашистської навали.
     9 травня діти разом з вихователями та класними керівниками відвідали урочистості біля пам'ятника невідомому солдату та монументу «Вічний вогонь».
     Діти із захопленням слухали виступи ветеранів на мітингу, поклали квіти та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
В кожній групі були проведені виховні бесіди-розповіді про День Перемоги – справді всенародне свято, яке свідчить про те, що ніхто не забутий і ніщо не забуто!


     

13.05.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-