КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень англійської мови     З 21 по 25 січня у нашій школі було проведено Тиждень англійської мови. Вже давно відомо,що вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитися, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми знайомимось також із традиціями і звичаями інших народів, переконуємось у неповторності власної української культури.


      Для маленьких першокласників тиждень англійської мови розпочався з тренінгів «Meeting» (1-а клас) та «Let’s travel together» (1-б клас),. Діти разом сиділи в колі, кидали один одному м`ячик, ставили запитання та давали відповіді на них. Вони робили перші самостійні кроки для знайомства та використання англійської мови у власному спілкуванні.


      Справжньою несподіванкою для дітей 1 класів став конкурс малюнків «My favourite English letter», де діти проявили свої творчі здібності та пофантазували.
     Для учнів 2-а класу тиждень розпочався із уявної подорожі до Британії, де вони мали змогу завітати на чай до королеви. Діти дізнались про традиції чаювання в Англії,історію потрапляння чаю в країну,з чим його п`ють, правила етикету і поведінки під час five-o clock-tea.
     Діти мали змогу позмагатись у конкурсі малюнка на найяскравіше ім`я англійською мовою.
     Учні 2-б класу завітали на прийом до англійського лікаря. Переглянули повчальний мультфільм про візит до лікарні ,повторили назви частин тіла і дізнались назви медичних інст рументів.
     Конкурс малюнка на улюблену англійську літеру теж повеселив і порадував дітлахів.

Для учнів 3 класу тиждень англійської мови розпочався з інтелект-шоу «English is interesting». Діти змагалися, поділившись на 2 команди у 5 раундах: 1- «Let’s count»;2- «Let’s find your letter»; 3- «Let’s write»; 4- «Let’s paint»; 5- «Let’s translate».
     Наступного дня третьокласники уявно подорожували по англомовним країнам, переглядали відео-листівки країн, виконували тестові завдання на перевірку отриманих знань, ділилися своїми враженнями.


      Учні 4-а класу проявили свої знання,вміння,кмітливість і ерудицію в веселій грі «Animal planet».
     Діти 4-б класу взяли участь у турнірі знавців англійської мови «Clever pupil»,де гідно продемонстрували свої знання з лексики та граматики, проявили свою кмітливість та творчі здібності. Гравці змагалися у конкурсах «Who will be the first?» , «One plus one», «Let’s sing and dance», «What is it? ».


     Наступного дня діти переглядали презентацію «Great Britain», слухали цікаві факти про цю країну та перевіряли свої знання у формі тестових завдань.
     Учні 5 класу змагались за звання кращого оповідача і ілюстратора власного твору на тему «My favourite season»
     П`ятикласників не залишила байдужими гра «Funny English». Діти змагались у розгадуванні кросвордів,сканвордів,шарад і загадок англійською.
     Друга гра вже була на конкретну тему. Діти здійснили подорож до країни Foodland і визначили найк ращих знавців з теми «Food»(«Їжа» ). Між собою змагались команда дівчат «Merry Cherries» і команда хлопців «Cool peppers».


     Учням же 6 класу випала можливість позмагатись у двох іграх. В першій грі «Interesting English» діти могли показати свої знання з найрізноманітніших тем, проявити свій інтелект і кмітливість. Командний дух захоп ив гравців і час гри проминув надзвичайно швидко.
     Семикласники після розгадування різноманітних кросвордів англійською мовою, виявили бажання і самим створити кросворди для молодших учнів. І це в них добре вийшло.
     Учні 8 класу чудово себе проявили у створенні проектних робіт. Із натхненням і захопленням учні презентували свої розробки, власноруч їх оформляли і зачитували перед класом.
     Старшокласники ж поринули у відеомандрівку по англомовним країнам («English-speaking countries» ). Ними було переглянуто багато цікавих відеороликів,в яких вони дізнались про різноманітні традиції таких країн як Америка, Британія, Канада і Австралія. Дізнались, що хоч мова в цих країнах і одна, але вимова дуже відрізняється. Як підсумок всього, між учнями був проведений конкурс на кращу стінгазету.
     Хлопці 11 класу неабияк зраділи можливості потримати і сфотографуватись із справжнім, приве зеним з Британії , прапором однієї з англійських футбольних команд.
     Отже , мета проведеного тижня англійської мови була досягнута ,адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Дякуємо учням за їх активну участь у проведенні тижня! Бажаємо й надалі перемагати і показувати гарні результати!


     

07.02.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-