КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
ГоловнаНовини


Вимовляти кожне слово – це так легко, так чудово


В Бердянській санаторній школі-інтернаті пройшов майстер-клас: «Методика проведення артикуляційної гімнастики з дітьми дошкільного віку із ЗНМ», який провели вчителі-логопеди М.В. Касінова, Н.О. Сукач.

Працюючи у тісному контакті, логопеди і вихователі логопедичних груп допомагають дітям навчитися правильно і красиво говорити.

Корекційні педагоги поділились власним досвідом, продовжили знайомити вихователів з системою артикуляційних і дихальних вправ для подальшого активного оволодіння дітьми чіткою вимовою звуків.

Вихователі мали змогу практично засвоїти спеціальні тренувальні вправи, аби надавати якісну корекційну допомогу вихованцям логопедичних груп. Такі практичні заходи дають змогу підвищити рівень професіоналізму як вчителів-логопедів, так і вихователів

М.В.Касінова презентувала власний досвід з використання традиційних методів і прийомів артикуляційної гімнастики, акцентуючи увагу на правильності артикуляційних поз під час виконання вправ.

Н.О.Сукач презентувала нетрадиційні прийоми розвитку артикуляційного апарату дітей з використанням соломки та кавових зернят.

У рамках цього заходу була організована виставка методичного та практичного матеріалу, який використовуються на логопедичних заняттях з метою розвитку мовленнєвого дихання та артикуляційного апарату.

04.04.2017

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-