КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
ГоловнаНовини


Світ посуду     Протягом тижня, присвяченого лексичній темі «Посуд та продукти харчування», вихованці групи «Вишенька» разом зі своїми педагогами Н.Пиріг, О.Пардо та Г. Угнівенко дізнавалися про різновиди посуду та його призначення. Цей тиждень видався дуже насиченим дидактичними іграми та вправами «Куди, що покласти?», «Визнач матеріал з якого вироблений посуд»; «Готуємо національну страву – український борщ», « Порівняй старовинний посуд із сучасним», дидактично – рухливою грою: «Накриємо стіл до чаювання», прислів’ями, загадками, віршами, сюжетно – рольовою грою «Частування»

Найбільше дітям запам’ятався перегляд відео, про те, як майстри виготовляють глиняний посуд на гончарному колі. Малюки ділилися враженнями від побаченого, що ці традиції славетних гончарів – живі, і зараз можна побачити майстер – класи з виготовлення глиняного посуду в деяких регіонах України

А у грі «Накриємо стіл до чаювання» малята вчилися сервірувати стіл, закріпили правила поведінки за столом, розвивали вміння реалізовувати в ході гри «Частування» ігровий задум. В майстерні умільців аплікували «Чайний сервіз». Тепер малюки з радістю та впевненістю можуть зустріти гостей та пригостити їх тістечками з духмяним чаєм.


     

22.02.2019

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-