КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
ГоловнаНовини


Морська подорож з Funtronic     Цікаве, насичене інтерактивними іграми і вправами заняття підготувала для своїх малят вихователь Я.Картамишева.
      Перед тим,як відправитись у морську подорож до чарівних островів,вихованці групи «Ласунчики» вбралися у спеціальний одяг,ніби справжні моряки. На кожному з п'яти островів їх чекали цікаві випробування та завдання. Під час виконання завдань діти були уважні, кмітливі, спритні, показали достатній розвиток комунікативних навичок, уміння працювати в команді, приймати спільні рішення, доброзичливо ставились один до одного.


     Найбільш сподобалося малюкам випробування на інтерактивній підлозі " Funtronic", бо то були не завдання, а весела гра. Підлога-«Funtronic» дозволяє вдало поєднати навчання та рухову активність,стимулює пізнавальну активність дітей.


     На кожному острові за виконане завдання-випробування маленькі шукачі пригод отримували ключі-помічники, за допомогою яких змогли відшукати і відкрити скриню зі скарбом. Якими щирими були посмішки малят, коли скриня все -таки відкрилась!


     

06.02.2019

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-