КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
ГоловнаНовини


Кімнатні рослини в куточку живої природи     Кімнатні квіти – частинка живої зеленої природи. Вони з давніх часів супроводжують і прикрашають життя і побут людини. А щоб поповнити скарбничку знань про кімнатні рослини, вихованці групи «Вишенька» та їх батьки під керівництвом вихователів Н. Пиріг та О. Пардо залюбки брали участь в корекційно – розвитковому проекті «Кімнатні рослини в куточку живої природи»


     Завдяки проекту вихованці збагатили свій словник значною кількістю назв кімнатних рослин. Дізналися, що квіти – мандрівники, тому що прибули з різних країн світу. Вивчили особливості кожної кімнатної рослини в куточку живої природи. Грали в дидактичні ігри: «Виклади й назви частини квіткової рослини», «Знайди спільне та відмінне», «Якого кольору квітка розквітла?»


     Знаходили відповіді на цікаві запитання в дослідницькій діяльності. Малюки переконалися, що рослинам потрібно світло, вода, тепло, повітря, поживні речовини. Познайомилися із способом розмноження та терміном пересаджування. Розширили знання про догляд за листяними та квітковими рослинами в грі «Флористи».


     Квіти покращують настрій, наповнюють помешкання життєвою енергією. Привабливість квітів залежить не тільки від їх власної декоративності, а й від ємності в якій вони ростуть. Тому, вдома батьки разом зі своїми малюками перетворили звичайні горщики в особливі, проявивши фантазію, виготовили вазони з підручних матеріалів. Тепер дизайнерські горщики оформлені власноруч, прикрашають куточок живої природи в нашій групі.


     Недаремно кажуть: ««Кімнатні рослини – краса життя!» Саме таку назву мала дитяча виставка декоративно – прикладного мистецтва, яка несла радість і позитив від кожної роботи. За допомогою кольору, лінії, плями малюки передали красу квіткової рослини. А різнокольорові гіацинти з кольорового паперу подарували весняний настрій.


     Тепер кожен малюк знає, що в маленькій кімнатній рослині схована цінна скарбничка природи, бо вона не тільки звеселяє житло зеленою барвою чи цвітом, а й поліпшує мікроклімат, дарує здоров’я людині.
     

22.01.2019

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-