КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
ГоловнаНовини


Готуємось до Нової української школи     Змістовно та цікаво відбулися батьківські збори в групі «Сонечко». Темою зборів була «Готовність дітей до навчання в школі». Вихователі ознайомили батьків з орієнтовними складовими готовності дітей до успішного навчання в Новій українській школі

,наголосили на тому, що НУШ- це не «програма», якій можна просто навчити, а системна характеристика розвитку дитини. Тож і запитань у батьків виникло багато
      Логопед групи О. В. Павличенко запропонувала всім батькам приділяти особливу увагу мовленню дітей і показала дидактичні вправи для виконання вдома.


      Батьки поділились своїми очікуваннями й враженнями від шкільного життя під час вправи «Сім пелюсток».

Із захопленням учасники зборів переглянули презентацію про життя дітей в дитячому садочку й висловили свої думки з приводу побаченого.


      А вихователі групи «Ласунчики» під час зборів познайомили батьків з віковими особливостями дітей 5-го року життя та підготували пам’ятки-поради стосовно виховання та розвитку малюків цього віку. А щоб батьки побачили,чим займаються їхні діти на логопедичних заняттях, логопед Баранова Х.Є. запропонувала зробити артикуляційну гімнастику з їстівною соломкою.


      Робота з розвитку мовлення дитини у нашому закладі здійснюється в різних видах діяльності. До уваги батьків були представленні інтерактивні технології, які використовують вихователі в освітньому процесі.
      Батьки відчути себе дітьми і поринути у світ пізнавальної дитячої гри. Всі присутні на зборах батьки мали змогу насолодитися грою в інтерактивній пісочниці і на інтерактивній підлозі «Funtronic». Емоції батьків були яскраво виражені на їх обличчях. « Казково, фантастично, незабутньо» – так описували батьки гру з сучасними інтерактивними пристроями.


      Таким чином педагоги презентували можливості нашого закладу для розвитку малечі і підготовки їх до навчання в Новій українській школі.
     

04.10.2018

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-