КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
ГоловнаНовини


Святкуємо День захисту дітей     Зранку 1 червня увагу батьків наших вихованців привернув плакат з віршами відомих поетів про обов’язок дорослих щодо забезпечення щасливого дитинства кожній дитині, який виготовили члени батьківського комітету.


      До Міжнародного Дня захисту дітей педагоги дошкільного відділення готувалися заздалегідь. Кожен педагог обрав для своїх вихованців найулюбленіші забави.


      Найменші вихованці з групи «Ласунчики» змагалися в спритності й вправності. Вихователь Картамишева Я.Р. та логопед Баранова Х.Є. підготували для дітей феєричну спортивну розвагу. Дітям запропонували цікаві ігри-естафети, веселі конкурси, де діти мали змогу показати свою спритність та отримані навички, яких їх навчили педагоги впродовж навчального року.


     Всі діти брали активну участь, раділи своїм маленьким перемогам та насолоджувалися святом.


     Діти групи «Чомусики» під керівництвом вихователя Болжаларської І.П. і муз керівника Фролової О.В. відправились у веселу, цікаву подорож до зоопарку, де влаштували для звірят святкову дискотеку.


     Це свято було наповнено танцями, піснями, віршами,цікавими іграми та щирими посмішками дітей і дорослих.


     Вихователь Бараниченко Л.В. запропонувала вихованцям групи «Веселка» яскраву подорож у світ краси і кольорів .Веселі ігри на зеленій галявині також припали до душі малюкам.


     «Наш сад» відвідали й групи «Капітошки» Й «Сонечко»


     Після такої дивовижної подорожі Даша захотіла відобразити побачену красу в малюнку.


     Вихованці групи «Сонечко» в цей святковий день одержали в подарунок нову ігрову кімнату. Радість була безмежною!


     Найзахоплюючим моментом цього святкового дня був запуск повітряних кульок у безмежне синє небо. Кожна дитина в цю мить загадала бажання.То ж нехай здійсняться всі потаємні дитячі мрії ! А ми, дорослі, в цьому їм допоможемо !


     

07.06.2018

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-